Poptávkový formulář

Vyhotovíme Vám poptávku na tepelné čerpadlo po vyplnění všech vstupních údajů v poptávkovém formuláři. Případě nejasností Vás bude kontaktovat náš pracovník na Vámi uvedeném telefonním čísle.

Požadovaný typ TČ:
Využití tepelného čerpadla
pouze pro vytápění předehřev TUV ohřev bazénové vody napojení solárního systému chlazení sauna
v množství m3
Tepelné ztráty objektu [kW]:
Vytápěná plocha [m2]:
Počet podlaží:
Otopný systém:

Typ stávajícího zdroje tepla:
Výkon stávajícího zdroje tepla [kW]:
Předpokládaný termín realizace  Měsíc/Rok
Jméno a příjmení:
Adresa:
Město:
E-mail:
* Telefon:
* telefonní číslo je důležitý údaj pro zpracování nabídky
Další sdělení pro nás

Tímto uděluji ve smyslu zákona 101/2000 Sb.,o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění souhlas se zpracováním svých osobních údajů (dále jen údajů). Tento souhlas uděluji společnosti: Tepelná čerpadla MACH, s.r.o. Maničky 5, 616 00 Brno (dále jen správce). Uděluji souhlas se zpracováním vlastních osobních údajů, které jsem poskytl(a) nebo poskytnu pro marketingové účely (zejména pro marketing značek, produktů a služeb správce) v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu.

Tímto čestně prohlašuji, že mnou poskytnuté údaje jsou pravdivé a přesné. Bez zbytečného odkladu oznámím prokazatelně správci případné změny v poskytnutých údajích.

Jsem si vědom(a) toho, že souhlas se zpracováním údajů může být kdykoliv odvolán. Poskytnuté osobní údaje budou zpracovávat manuálně nebo pomocí prostředků výpočetní techniky osoby zvláště k tomu pověřené. Osobní údaje budou zabezpečeně uchovávány v elektronické nebo papírové formě s omezeným přístupem třetích osob.

Pečlivě opište kód z obrázku:

captcha

Kde jste: Tepelná čerpadla | Poptávkový formulář na tepelná čerpadla
Tepelna cerrpadla MACH