Tepelná čerpadla pro průmysl


Tepelná čerpadla pro průmyslové objekty


Speciální aplikace tepelných čerpadel Mach jsou řešeny s velkým důrazem na bezpečnost a vysokou spolehlivost. Tepelná čerpadla bývají konstruována tak, aby splnila individuální požadavky klienta.


TC MACH, s.r.o. nabízí vysoce efektivní řešení, která pomáhají snížit spotřebu energie a vhodně přemisťovat teplo tam, kde je potřeba. Ve velkých objektech prostřednictvím soustavy tepelných čerpadel bývá teplo odebíráno z ochlazovaných částí budovy a předáváno tam, kde je teplo potřeba k vytápění. Tepelná čerpadla mohou být využita v mnoha technologických uzlech. Bývají instalována jak v průmyslu, tak i v zemědělské výrobě. Energie získaná z odpadního tepla tak může být použita pro vytápění, přípravu teplé vody, ale i pro zpětné použití ve vlastní technologii.


Tepelná čerpadla jsou konstruovány tak, aby poskytovaly vysokou energetickou účinnost při nízké spotřebě energie. Aplikace vyššího rozsahu jsou řešeny jak samotnou výrobou a dodávkou tepelných čerpadel, tak dodávkou systému měření a regulace, včetně projektové dokumentace. Konkrétní technické řešení je projektováno individuálně dle zadavatelových podmínek, aby splnilo individuální požadavky klienta.


Tepelná čerpadla bývají 24 hodin monitorována centrálním dispečinkem společnosti TC MACH. V případě výskytu poruchy či nestandardního stavu je pomocí SMS zprávy či emailu vyrozuměn technik dodavatele i technický personál zákazníka. Ten se přes webové rozhraní odkudkoliv na světě spojí s tepelným čerpadlem, zjistí jeho parametry a možnou příčinu poruchy tepelného čerpadla či nestandardního stavu. Tepelná čerpadla MACH nové generace jsou totiž vybavena velmi dokonalým souborem čidel a měřidel, která umožňují diagnostikovat příčiny nestandardních situací na dálku. Pokud servisní technik vyjíždí na místo, zná již příčinu poruchy. Její odstranění tak proběhne velmi rychle.

Kde jste: Tepelná čerpadla pro průmyslové objekty | Průmyslové objekty vytápěné tepelným čerpadlem
Tepelna cerrpadla MACH
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU
A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI