Tepelná čerpadla pro nízkoenergetické domy

Tepelné čerpadlo MACH ZR 34 nebo 90:

Tepelná čerpadla MACH ZR jsou tepelná čerpadla typu země/voda určená nejen pro nízkoeneretické domy, která mají moderní design ve tvaru dubového sudu. Jejich korpus je opravdu z tohoto materiálu i vyroben. Jejich primárním zdrojem jsou vrty nebo plošný kolektor.
Tepelná čerpadla ZR v sobě kromě technologie tepelného

Cena je od 125.000 Kč bez DPH.

Tepelné čerpadlo MACH ZR 34 země-voda (plošný kolektor) [ PDF ]
Tepelné čerpadlo MACH ZR 34 země-voda (vrt) [ PDF ]
Tepelné čerpadlo MACH ZR 90 země-voda (plošný kolektor) [ PDF ]
Tepelné čerpadlo MACH ZR 90 země-voda (vrt) [ PDF ]
Tepelné čerpadlo MACH V

Tepelné čerpadlo MACH V je následovníkem velmi oblíbeného systému Chameleon. Bylo přizpůsobeno nižším nárokům na regulaci, přičemž nabízí svým uživatelům komfort vytápění a ohřevu užitkové vody. Kompaktní provedení zajišťuje minimální prostorové nároky, zaručující jednoduchou a rychlou instalaci přímo na místě.

Výhody MACH V

Základní výhodou systému MACH V, která znamená značnou úsporu vašich nákladů za vytápění, je unikátní patentovaný systém VHM. Je založen na odtávání venkovního výparníku zbytkovým teplem z chladícího okruhu bez výpadku topného výkonu.

Výkonové řady: 5 kW - 15 kWVenkovní jednotka je vybavena chladícím okruhem včetně kompresoru a vnitřní regulační jednotkou. MACH V se vyrábí ve dvou základních typových řadách a to s venkovním výměníkem chladivo/voda nebo s vnitřním výměníkem chladivo/voda. Regulace stroje je rozdělena na dva základní typy. První typ regulace umožňuje řídit ekvitermní regulaci pro podlahové vytápění, radiátorový okruh, předehřev užitkové vody a ovládání pomocného zdroje tepla s možností napojení na počítač. Druhá regulace je jen v základním provedení a umí hlídat požadovanou teplotu topné vody v centrálním zásobníku.Dokumenty ke stažení

Tepelné čerpadlo MACH V [ PDF ]
Kde jste: Tepelná čerpadla pro rodinné domy | Tepelné čerpadlo do nízkoenergetických domů
Tepelna cerrpadla MACH
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU
A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI